Sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu lielākajā daļā Latvijas teritorijas

Satiksmes haoss sniegotajās Rīgas ielās

FOTO: Zane Bitere/LETA

Šorīt lielākajā Latvijas daļā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Apgrūtināti braukšanas apstākļi šorīt ir pa Tallinas šoseju no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, pa Vidzemes šoseju no Rīgas līdz Līgatnei un no Virešiem līdz Veclaicenei, pa Valmieras šoseju no Murjāņiem līdz Raganai un no Stalbes līdz Valmierai, pa Rīgas apvedceļiem, pa Daugavpils šoseju no Rīgas līdz Nīcgalei, pa Kokneses šoseju visa maršruta garumā, pa Bauskas šoseju no Rīgas līdz Iecavai, pa Jelgavas šoseju visa maršruta garumā, pa Liepājas šoseju no Kalnciema līdz Grobiņai, pa Ventspils šoseju no Rīgas līdz Kūdrai un no Talsiem līdz Ventspilij, pa Liepājas-Rucavas šoseju un pa Rēzeknes šoseju no Jēkabpils līdz Varakļāniem.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Jēkabpils apkārtnē.

Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 165 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

LVC uzsver, ka autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci.

Uz augšu