Kāds laiks gaidāms nedēļas nogalē?

Ilustratīvs attēls

FOTO: Pixabay

Nedēļas nogalē visā Latvijā pārsvarā gaidāms mākoņains laiks, taču vietām gaidāmi arī nokrišņi, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Sestdien, 3. augustā, dienā laika apstākļus noteiks neliela zema spiediena ieplaka, tādēļ saule mīsies ar mākoņiem, kas vietām, galvenokārt Kurzemē un Vidzemē, atnesīs lietu. Iespējams arī pērkona negaiss. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu puses vējš, savukārt gaisa temperatūra gaidāma +16…+21 grāda robežās, bet dažviet Vidzemē tā nebūs augstāka par +14 grādiem.

Rīgā mākoņu daudzums būs mainīgs un no rīta gaidāms neliels īslaicīgs lietus, tomēr atlikusī diena paies bez ievērojamiem nokrišņiem. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu puses vējš, un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +18…+19 grādiem.

Arī svētdien gaidāms mākoņains laiks. Debesis varētu skaidroties vakarpusē, saulei ar mākoņiem mijoties valsts centrālajā daļā, kā arī Baltijas jūras Kurzemes piekrastē. Nokrišņi iespējami Latgales centrālajā un ziemeļu reģionā, kā arī Vidzemes centrālajā un austrumu reģionā. Gaisa temperatūra dienā sasniegs +14...+17 grādus.

Rīgā dienas laikā saule mīsies ar mākoņiem. Gaisa temperatūra rīta pusē sasniegs +14 grādus, savukārt vakarā gaiss sasils vēl par pāris grādiem. Nokrišņi nav gaidāmi.

Uz augšu