Ronaldu otrajā puslaikā "saplosa" Lietuvas izlases futbolistus

CopyDraugiem X Whatsapp
Krištianu Ronaldu
Krištianu Ronaldu Foto: Reuters/ScanPix

Portugāles futbola izlase ar slaveno Krištianu Ronaldu priekšgalā otrdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē.

Eiropas čempione Portugāle otrdien izbraukumā Viļņā ar rezultātu 5:1 (1:1) sakāva Lietuvas futbola valstsvienību. Ronaldu uzvarētāju labā guva 4 vārtus, bet ar vienu precīzu sitienu izcēlās Viljams Karvaļu.

Spēles 7. minūtē Ronaldu realizēja 11 metru soda sitienu, bet 28. minūtē neizšķirtu 1:1 panāca Vitauts Andriuškevičs. Pirmajā puslaikā Lietuvas izlase izturēja Eiropas čempionu spiedienu, noturot neizšķirtu rezultātu.

Tomēr otrajā spēles daļā rezultatīvi spēlēja viena no pasaules labākajiem futbolistiem, gūstot vārtus 61., 65. un 76. minūtē. Līdz ar to Ronaldu kopumā šajā mačā guva 4 vārtus, noformējot tā dēvēto "pokeru".

Portugāles izlasē 34 gadus vecais Ronaldu aizvadījis 160 spēles un guvis 93 vārtus. Viņš atpaliek par 16 vārtu guvumiem no pasaules rekordista Ali Daei, kurš Irānas izlasē no 1993. līdz 2006. gadam guva 109 vārtus 149 spēlēs.

Savukārt mača kompensācijas laikā Karvaļu guva vēl vienus vārtus Portugāles izlases labā, noformējot beigu rezultātu 5:1.

B apakšgrupā līdere ir Ukraina ar 13 punktiem 5 spēlēs, bet Portugāle seko ar 8 punktiem 4 mačos.

Tālāk ierindojas Serbija ar 7 punktiem, Luksemburga ar 4 punktiem un Lietuva ar 1 punktu.

Otrdien citā šīs grupas spēlē Luksemburga ar rezultātu 1:3 (0:1) savā laukumā piekāpās Serbijai.

Uzvarētājiem 2 vārtus guva Aleksandrs Mitrovičs.