Jevpalovs gūst sezonā pirmos vārtus AHL čempionātā

CopyDraugiem X Whatsapp
Ņikita Jevpalovs
Ņikita Jevpalovs Foto: Rocket de Laval/Facebook

Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs sestdien guva vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā, taču neglāba Lavālas "Rocket" komandu no zaudējuma.

"Rocket" viesos ar 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) piekāpās Milvoki "Admirals" hokejistiem.

Jevpalovs vārtus guva divarpus minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad panāca 2:1. Tie arī bija viesu pēdējie vārti mačā, mājiniekiem atbildot ar trim precīziem raidījumiem un svinot uzvaru.

Jevpalovs šajā duelī divas reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Viņš šajā sezonā trīs spēlēs guvis vienus vārtus un atzīmējies ar neitrālu lietderību.

"Rocket" trīs spēlēs palikusi bez punktiem un ir pēdējā, astotā, Ziemeļu divīzijā.

Citā mačā rezervē palika vārtsargs Matīss Kivlenieks, kura pārstāvētā Klīvlendas "Monsters" mājās ar 3:6 (2:3, 1:2, 0:1) piekāpās Sirakjūsas "Crunch" vienībai.

Tikmēr ārpus pieteikuma palika aizsargs Kristiāns Rubīns, kamēr viņa pārstāvētā Toronto "Marlies" viesos ar 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) uzveica Manitobas "Moose", kā arī nespēlēja uzbrucējs Rodrigo Ābols, kura pārstāvētā Springfīldas "Thunderbirds" izbraukumā ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) atzina Hārtfordas "Wolf Pack" pārākumu.